średnia ocen: 4.9
aktualnie: ZAMKNIĘTE

Cenisz dobre fryzjerstwo? Jeśli jeszcze nie znasz HAIRMATE, koniecznie musisz zajrzeć do naszego salonu. To miejsce, w którym indywidualizm łączy się z wysokimi umiejętnościami fryzjerskimi i prawdziwą pasją. Wiemy też jak perfekcyjnie posługiwać się nożyczkami i efektownie dobierać kolory. To właśnie dlatego tworzymy metamorfozy doceniane przez naszych klientów. Często współpracujemy także przy przygotowywaniu modelek do pokazów mody i sesji zdjęciowych.

Nasz salon na Zielonym Żoliborzu działa od 2016 r., choć marka HAIRMATE obecna jest w stolicy od 2014 r. To właśnie wtedy pierwszy warsztat fryzjerski na Woli został założony przez znanego stylistę fryzur Tymoteusza Piętę. Swój wkład w jego powstanie miała także Joanna Bojanek, która stworzyła efektowne wnętrza dekorowane rzeźbionymi w stali nożyczkami.

W ofercie HAIRMATE można znaleźć usługi fryzjerskie na najwyższym poziomie, a wśród nich kreatywne strzyżenie (w tym także przycinanie włosów i brody brzytwą), koloryzację, modelowanie oraz upięcia na specjalne okazje. Zajmujemy się również pielęgnacją włosów wysokiej jakości kosmetykami. Naszym klientom możemy zaoferować nie tylko efektowne stylizacje, ale także dobrą muzykę, inspirujące rozmowy i doskonałą kawę.

Salon HAIRMATE Zielony Żoliborz zlokalizowany jest przy ul. Rydygiera 13 lok. U1. Umów się na zabieg do któregoś z naszych fryzjerów, z których każdy cechuje się indywidualnym stylem. Przyjdź do nas i przekonaj się, jak może zmienić się Twój image w rękach utalentowanego stylisty.

DANE KONTAKTOWE

HAIRMATE Zielony Żoliborz

Rydygiera 13, lok.U1
01-793 Warszawa

GODZINY OTWARCIA

Pn
10:00 - 21:00
Wt
10:00 - 21:00
Śr
10:00 - 21:00
Czw
10:00 - 21:00
Pt
10:00 - 21:00
Sb
10:00 - 16:00
Nd ZAMKNIĘTE